Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Yayıncılık sektörünün tüm dallarında çalışmış olmanın ve yılların tecrübesinin bir meyvesi olarak 2014 yılında matbaa tesisimizi kurduk. Tesisimizin faaliyete geçmesinin ardından hızlı bir şekilde hizmet vermeye ve piyasada yer edinmeye başladık.

Ofset baskı, dijital baskı, matbaacılık, grafik tasarım, dizgi, mizanpaj ve web tasarım konularında hizmet veren firmamız her geçen gün ürün ve hizmet çeşitliliğini artırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Üretimde kaliteyi, zamanında iş teslimini, hizmette sınırsızlığı, zaman gözetmeksizin müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kısa sürede sektörde öncüler arasına girmeyi hedeflemektedir. Bu prensipler ışığında birçok kurum, kuruluş ile çalışma fırsatı bulan firmamız sektörel bağlantılarını da güçlendirmektedir.

Matbaa sektöründe yaşanan olumsuzlukları, sıkıntıları görüp bu sektöre girmemiz, değerli iş ortaklarımız için de ciddi anlamda bir avantaj sağlamıştır. Bu yolla basım öncesi ve sonrası tüm aşamalarda karşılıklı fikir ve görüş alışverişleri ile iyinin de en iyisi olmayı standart başarı hanemize yazmayı bildik. Bu yolda birlikte yürümek, bizimle çalışmak isteyen tüm meslektaşlarımıza kapımız daima açıktır.

 

Saygılarımla...
Volkan KURT